Хубаво, че нямаше зрители! Убийствена скука и две нули на Етър – Арда (ВИДЕО+СНИМКИ)

0

Етър и Арда не излъчиха победител в мач от XII кръг на родния футболен елит. На стадион „Ивайло“ във Велико Търново съперниците изиграха убийствено скучен мач и най-хубавото е, че нямаше зрители, които със сигурност щяха да се измъчат до краен предел да изгледат всичките 90 минути. След като двата отбора не успяха да създадат нито едно чисто голово положение, последният съдийски сигнал логично прозвуча при 0:0.

Първото полувреме премина при равностойна игра, без нито едно чисто голово положение. Единственото по-интересно пък бе доста неприятно. Петко Ганев скочи за висока топка, а при приземяването си получи на пръв поглед сериозен проблем с коляното. Затова той бе заменен принудително.

В 34-ата минута пък бе единствената малко по-опасна ситуация. Мартинов стреля от сериозна дистанция, но топката премина покрай дясната греда.

През втората част ситуацията на терена не се промени по никакъв начин. Тоталната скука продължи да властва, а до голово положение така и не се стигна.