Хитът в Трета лига с важен обрат в Първомай

0

Левски (Крумовград) постигна важна победа в Трета лига – Югоизток. Хитът в ешалона се наложи с 3:1 като гост на Борислав (Първомай). По този начин тимът запази изоставането си от лидера Саяна на 4 точки, а е и с мач по-малко.

Домакините стигнаха до ранно попадение още в първите минути на мача, след като Калчев направи дузпа и така позволи на Борислав да вземе аванс.

Само за броени минути обаче Левски стигна до пълен обрат, като първо Боримир Карамфилов бе намерен хубаво от ляво и навлезе в наказателното поле, а след това прати топката в далечния ъгъл.

Ахмед Осман пък вкара хубав гол, навързвайки няколко противникови футболисти и така направи обрата в мача пълен.

В средата на второто полувреме всичко за Борислав приключи, след като Осман вкара втория си гол в мача. Той направи хубава комбинация с Ерай Карадайъ и от близка дистанция реализира за крайното 1:3.