Хетафе изпусна дузпа и Бетис (ВИДЕО)

0
HETAFE

Хетафе загуби като домакин на Бетис. Гостите се наложиха с минималното 1:0, а успехът им позволи да заемат шестото място във временното класиране, което дава право на участие в Лига Европа. Хетафе определено могат да съжаляват за поражението, след като техен гол бе отменен, удариха греда и за капак пропуснаха дузпа.

Гол на Анхел за Хетафе в 41-ата минута не бе зачетен заради засада.В 65-ата минута бе отсъдена дузпа в полза на домакините. Антонио Адан обаче спаси удара от бялата точка на Франсиско Портийо. В 73-ата минута Виторино Антунеш уцели от фаул гредата на вратата на Бетис и гол отново не падна.

Минута преди края Бетис стигна до победния гол. Антонио Бараган върна топката от аутлинията към Серхио Леон и той донесе трите точки за андалусийците с 1:0.