Херо: Представете си, ако Тодор Неделев не е в Ботев!

0
-
-

Наставникът на Берое – Димитър Димитров – сподели мнението си за равенството с Ботев (Пд).

„Чувствата са смесени. Отлично начало на нашия отбор. Контролирахме мача през първото полувреме.

Един прекрасен гол на Тошко Неделев при 2:1. Няма нужда се се извърши това нарушение. Изгубихме инициативата. Нов страхотен гол на Наско Илиев. Нашият отбор не приличаше на себе си. Мач, който можеше да спечелим, но можеше и да загубим. За нас е добре, че не загубихме. Показахме характер, но съжалявам, че не показахме характер в началото на второто полувреме. Не приличахме на себе си. Един гол направи огромно напрежението в нашите редици. В последните 7-8 минути на първото полувреме имаше този проблем в нашия състав.

На полувремето казах, че мачът не е свършил.

Представете си, ако Тодор Неделев не е в Ботев“, коментира Херо.