Херо беснее: Безобразно съдийство, уби ни! Имаше натиск на полувремето

0

Старши треньорът на Берое – Димитър Димитров – бе бесен след загубата с 1:3 от Локомотив (Пд). Херо имаше сериозни претенции към съдийството в двубоя.

„Правим грешки при статичните положения. Това е единственият начин да допуснем попадения и ние ги допуснахме. Това са си наши грешки. Друг е въпросът дали е имало дузпа за нас. Ако е нямало, не би трябвало да я даде. Обаче второто полувреме съдийството беше ужасно. Вторият гол никакво нарушение, измислена дузпа. Безобразно съдийство второто полувреме. Това беше компенсация. На полувремето имаше натиск срещу съдията. Беше очевадно, че се промени. До този момент ние играхме по-добрия футбол. Бяхме по-активни. Честитя на Локомотив, но няма начин да не бъда доволен от нашите футболисти.

Локомотив има ръстово преимущество. Но при втория гол за мен нямаше никакво нарушение. И дузпата… Ако е имало нарушение на Теди, това е втори жълт картон. Защо не му беше показан? То нямаше докосване. На Минчев за какво беше червеният картон? Никой не знае! Нито Иван, нито никой. Второто полувреме той ни уби! Ако е нямало дузпа за нас, по-добре да не я беше давал. Не искам такива дузпи, такива подаръци. Но такива компенсации, такива безобразия второто полувреме, аз не го приемам.

До измисления фал за втория гол ние владеехме ситуацията. Съдията изигра изключително негативна роля. Като няма дузпа, няма да я даваш. А не да правиш такива компенсации, такива простотии“, коментира бесният Херо.