Хебър спря Пирин на старта във Втора лига(ВИДЕО)

0

Днес стартира новият сезон във Втора лига. Хебър (Пазарджик) и Пирин (Благоевград) завършиха наравно 1:1 в първата среща. Отборът на Николай Митов посреща големият фаворит в групата и си заслужи точката.
Двата отбора направиха двуостър мач, с много положения и пред двете врати. Преди почивката орлетата играха по-добре. Антон Карачанаков пропусна две много добри положения , а попадение на Спас Георгиев бе отменено заради много спорна задсада.
В началото на втората част Преслав Йорданов откри за Пирин,след асистенция на Карачанаков. След попадението домакините се активизираха и натиснаха здраво, а орлетата рядко минаваха центъра. Ситуацията за гостите стана още по-тежка след като Конър Хендерсън си заработи втори жълт картон и остави отбора си с човек по-малко.
Така и дойде и драмата. Дълбоко в добавеното време резервата Георги Каракашев вкара изравнителното попадение за домакините.