Хебър с първо попадение срещу тим от челото

hebar ludogorets gustavo nonato
Снимка: ludogorets.com
-
-

При загубата от Лудогорец с 1:3 на стадион „Георги Бенковски“ Хебър най-накрая отбеляза гол във вратата на отбор от челото на класирането. До попадението на Арсенио Валпорт в 44-ата минута в мрежата на Серджио Падт пазарджиклии нямаха гол срещу тим от тройката. Преди това отборът на Владимир Манчев бе загубил с 0:1 от ЦСКА 1948, 0:6 от Лудогорец в Разград, 0:4 от ЦСКА-София на стадион „Българска Армия“, ново поражение, този път с 0:2 от тима на Тодор Янчев. Хебър няма отбелязан гол и срещу Левски – 0:4 на „Герена“ и 0:2 в Пазарджик.

Попадението на Арсенио Валпорт бе и първото за зелените през първото полувреме след подновяването на първенството. По време на паузата Владимир Манчев ще отдели много време за стиковане на състава си и атакуване на оцеляването в елита. Хебър се намира на предпоследното място с актив от 16 точки, на четири зад 14-ия Пирин. Добрата новина за пазарджиклии е, че орлетата не спечелиха гостуването си на Ботев Враца и не увеличиха драстично преднината си./ „Тема спорт“