Хебър с нова победа , остава лидер

0
42362274 2190846987654273 3449740710222233600 n

Лидерът в Югозападната трета лига Хебър очаквано победи с 4:0 последния в класирането Велбъжд Кюстендил в среща от 8-ия кръг на Югозападната трета лига. Домакините дръпнаха още до почивката с 2:0 след като Александър Александров вкара два гола в рамките на 5 минути. Преди това напречната греда спаси гостите , пак след зверски шут на Александров.

Кюстендилци бяха дошли само с 3 полеви резерви и имаха само една възможност. В 5-тата минута Любо Александров стреля опасно от пряк свободен удар.

Мачът окончателно свърши в 48-та минута, когато Александър Александров оформи хеттрика си в срещата и малко след това отстъпи мястото си на Станимир Димитров . В последната минута именно Станимир Димитров фиксира крайното 4:0 за Хебър. Малко преди това Велбъжд остана в намален състав заради изгонване на вратаря Кирил Кирилов, който игра с ръце извън наказателното си поле.

В игра за Хебър пък изобщо не се появиха Руслан Иванов и Атанас Велев, които треньорът Танчо Калпаков реши да съхрани за предстоящия мач с Берое.