Хебър падна в ново голово шоу от тима на Грозни в Турция(ВИДЕО)

0
-
-

Отборът на Хебър Пазарджик загуби и втората си контрола по време на подготвителния си лагер в Анталия. Възпитаниците на Николай Митов загубиха с 3:4 от елитния казастански Шахтьор Караганди. Начело на този клуб е бившият наставник на Левски Вячеслав Грозни. Той пък замени българския специалист Николай Костов.
Резултатаът от срещата малко заблуждва , тъй като футболистите на Шахтьор водеха още до почивката с 4:1. През втората част ,пазарджиклии вкараха две попадения и направих азагубата си по почетна. По два гола за Шахтьор вкараха Сергей Зенев и Жан-Али Пайруз.Точни за Хебър бяха Димитър Законов, Георги Стоичков и Тодор Чаворски.В първата си контролна среща в Турция Хебър загуби с 3:5 от унграския Будаорши.