Хебър и Локо (Сф) не излъчиха победител в дербито

0

Хебър и Локомотив (София) не излъчиха победител в дербито на 30-ия кръг от Втора лига. Съперниците се размениха по едно попадение за крайното 1:1.

Локомотив поведе в 14-ата минута. Светослав Диков засече подаване в наказателното поле на Хебър за 1:0.

180 секунди по-късно Александър Александров прати за втори път топката в мрежата на домакините, но голът бе отменен заради засада.

В 25-ата минута Хебър по чудо не изравни. Цветомир Витков отби шут след разбъркване в наказателното поле. Последва нов изстрел, който обаче срещна напречната греда

Хебър стигна до равенството в 85-ата минута. Чаворски засече с глава центриране от фал за крайното 1:1.

Хебър: Любенов, Дичев, Ташолов, Тонев, Гочев, Каракашев, Илиев, Чаворски, Търтов, Хамдиев, Ж. Петков.

Локомотив: Витков, Ферари, М. Петков, Орачев, Иванов, Семерджиев, Николов, Милошев, Матеус, Диков, Александров.