Хебър и Крумовград се занулиха! Защитник сътвори пропуска на сезона и го изгониха (ВИДЕО)

0
hebar beroe (6)

Хебър и Крумовград не излъчиха победител в мач от XII кръг на efbet Лига. На стадион „Георги Бенковски“ съперниците изиграха скучноват двубой, който завърши 0:0.

Единствената интересна ситуация през първото полувреме бе в 31-ата минута. Марсел Канади стреля от пряк свободен удар. Топката обаче рикошира в стената и премина покрай дясната греда, излизайки в корнер.

Първият точен удар в двубоя дойде чак в 57-ата минута. Отправи го Джуниет Али, но той бе само за статистиката.

Скоро след това шут от малък ъгъл на Серкан Юсеин бе спасен от Игонен.

В 69-ата минута Алекс Колев изведе чудесно Диего Рапосо. Последният обаче, останал сам срещу вратаря, се засуети и опропасти възможността за гол.

60 секунди по-късно сякаш бе сътворен пропускът на сезона до този момент. Успореден пас отдясно бе засечен от Алекс Колев, но в лявата греда. Топката се върна във вратарското поле, но Джуниет Али от 2-3 метра не успя да уцели опразнената врата, стреляйки високо над нея.

В 79-ата минута Алекс Колев опита от собствената си половина да прехвърли вратаря. Топката обаче не попадна в целта.

120 секунди по-късно Крумовград остана с човек по-малко. Джуниет Али скочи за високата топка с Георги Николов, при което с лакът удар съперника си. За провинението си защитникът получи втори жълт и съответно червен картон.

До края на мача домакините натиснаха сериозно своя противник, но така и не успяха да стигнат до гол.