Григор Димитров падна от Медведев в Индиън Уелс(ВИДЕО)

0
-
-

Григор Димитров отпадна на осминафиналите на Мастърса в Индиън Уелс, след като загуби с 0:2 сета, 4:6, 4:6, от световния номер 4 Даниил Медведев.

Българинът допусна цели 29 непредизвикани грешки в хода на срещата срещу само 12 печеливши удара, докато руснакът бе изключително стабилен и почти не бъркаше.

На четвъртфиналите Медведев ще се изправи срещу Тейлър Фриц или Холгер Руне.Първият сет започна равностойно, като двамата взимаха подаванията си.

Медведев направи пробив в петия гейм, който след това затвърди. При 5:3 за руснака Григор се измъкна от ситуация 0:40, но в следващия гейм световният номер 4 не даде точка на българина и взе първата част.

В третия гейм на втория сет Медведев взе подаването на българина, но Григор успя да направи рибрейк.Последваха лесни геймове за сервиращите. В седмия руснакът се възползва от разколебаване в играта на най-добрия ни тенисист и отново проби. Българинът направи две двойни грешки в гейма.

До края на мача Медведев не загуби точка на собствен сервис и се поздрави с победата.