Горанов се завръща сред титулярите

0
-
-

Старши треньорът на Левски Славиша Стоянович обмисля да заложи от първата минута на Иван Горанов за домакинството на Септември в неделя. Двубоят е с начален час 18:15 часа на стадион „Георги Аспарухов“. Левият бранител е възстановен от контузията в коляното, която получи по време на мача от първия кръг срещу Ботев Коматево и дори взе участие в последната среща на сините срещу Дунав, когато се появи в заключителните минути, пише „Тема спорт“. Наставникът е прибегнал до това решение, след като именно от лявата зона дойде голът за драконите. Тогава след пробив по левия фланг Аймен Белаид фаулира Светослав Ковачев и съдията Станислав Ставров посочи бялата точка, въпреки че нарушението бе извън пеналтерията.

За центъра на отбраната словенецът няма голям избор и ще заложи на Холмар Ейолфсон и Аймен Белаид, при отсъствието на Яблонски. Наставникът намекна след срещата с Дунав, че е радващо Горанов да се завърне и това, че е един от качествените играчи, ще му помогне бързо да влезе във форма за мачовете.