Голяма драма на Царско село – Етър в непрогледната мъгла в София!(ВИДЕО)

0

19-и кръг в родната efbet Лига започна с голяма драма . Етър изпусна като гост два гола преднина до последната минута при  гостуването на  Царско село и мача завърши наравно 2:2. През седмицата Етър остана без треньор след оставката на Росен Кирилов и без голмайстора си Даниел Младенов,който напусна отбора.

Двубоят се игра при много тежки условия в столицата, като гъста мъгла почти не позволи да се вижда нищо на терена в покрайнините на столицата.
В 5-а минута първият точен удар в срещата и бе на Дилан Бахамбула от домакините, но доста неточен.В 23-та минута гостите направиха бърза контраатака Дино Мартинович се пребори с двама бранители и намери Милчо Ангелов на точката на дузпата, но ударът му попадна право в ръцете на Джони Пласид.
В 31-та минута дойде нов шанс за домакините. След атрактивно изпълнение на Венци Христов, който получи топката на точката на дузпата и опита да завърши с удар над глава, кълбото мина над вратата на Христо Иванов.

В началото на втората част гостите от Велико Търново нанесоха своя удар само за 5 минути. В 55-та минута Милчо Ангелов напредна и заби топката зад Джони Пласид за 1:0. Само 5 минути по-късно Светослав Ковачев центрира добре отляво и Дино Мартинович вкара втория гол за болярите.

В 73-та минута гостите като по чудо се разминаха с трети гол. Милчо Ангелов изведе чудесно Дино Мартинович сам срещу вратаря , но ударът му някак премина встрани от вратата.

Минута преди края домакините достигнаха все пак до попадение. Точен с удар под гредата бе Дилан Бахамбула ,който най-добер се оринтира след един рикошет в тялото на бранител. В триминутното продължение царете стигнаха и до втори гол дело на Густаво Карбониери и буквално направиха немислимито ,като изтръгнаха точката от направо загубен мач.