Голяма драма! БГ национал и отборът му паднаха в Турция след две дузпи в добавеното време!(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
rizespor

Анкарагюджю се наложи с 3:1 над Чайкур Ризеспор на стадион „Еряман“ в турската столица в мач от 1/16-финалите за Купата на страната. Българският национал Мартин Минчев започна на върха на нападението на Ризеспор, като престоя на терена 70 минути, преди да бъде заменен от Адолфо Гаич.

Домакините от Анкара бяха по-активни от своите съперници през първото полувреме, но не успяха да стигнат до по-опасна възможност пред вратата, пазена от Тарик Четин.

Али Каан Гюнерен успя да изведе своя тим напред в резултата в 57-ата минута. Ризеспор обаче успя да отговори с гол на Митхат Пала в 83-ата минута след асистенция на Джонджо Шелви.

Анкарагюджю получи правото да изпълни дузпа в седмата минута на добавеното време на срещата, а Толго Цигерчи не сбърка от бялата точката, извеждайки своя тим отново напред в резултата. Домакините получиха и още една дузпа в 10-ата минута на добавеното време.