Голмайсторът на Ботев Пд гледа монтанското Ел Класико(ВИДЕО)

0
-
-

Вихър (Николово) и Пъстрина завършиха наравно 1:1 в дербито на XVIII кръг от първенството на монтанската IV дивизия. През първото полувреме двата отбора играха по-предпазливо, но през второто вдигнаха оборотите, тогава бяха отбелязани и двата гола. Сред зрителите край терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста“ бе и бившият голмайстор на Монтана Атанас Илиев.

Символичните домакини можеха да поведат в резултата в 15-та минута от дузпа, но Кристиян Методиев-Пато стреля покрай вратата. Капитанът на Вихър изкупи грешката си в 55-та минута, когато засече прецизно центриране от дясно и с плонж с глава изпрати топката в мрежата зад Стефан Аврамов-Лидъла. Влезлият като резерва след почивката Веселин Троянов изравни с ефектно изпълнение от воле в 71-та минута.

Браво! Аматьорски отбор: Няма такава държава,няма такъв футболен съюз!