Гол след гол! Спортист вкара 10 на Вихрен!

0

Спортист Своге завърши лагера в Банско с гръмка победа с 10:2 срещу Вихрен Сандански. Срещата се игра днес преди обяд на стадиона в Добринище.

Още пред първото полувреме момчетата на Борислав Кьосев отбелязаха 5 гола. Две попадения реализира Димитър Алексиев, а по един добавиха Кирил Янакиев, Иво Христов и Томислав Павлов.През втората част сценарият се повтори. Томислав Павлов отбеляза нов гол, а два гола вкара Деян Христов. Другите две попадения бяха дело на Красимир Панчев и Илия Русинов. За Вихрен пък се разписаха Кирил Апостолов и Яни Тусонджиев от фаул.

Старши треньорът на Спортист пусна в игра всички налични футболисти, като използва два състава в двете части на мача.Отборът се прибира от лагер и влиза в заключителна седмица на подготовка преди домакинството срещу Марица от първия кръг на Втора лига.

За Вихрен играха и доста юноши. Отболът от Сандански бе напуснат от много футболисти и очевидно през новия шампионат на Югозапад няма да бъде това ,което беше в последните два сезона.