Гигант (Съединение) се разделя с двама футболисти

0
24283
- -

Гигант (Съединение) обяви раздяла с двама свои играчи преди началото на сезона 2026/2027 в Югоизточната Трета лига.

Със състава не продължават Венци Белчев и Йълмаз Сюлейман.

Венци Белчев пристигна в Съединение през лятото на 2025 г. и записа един сезон с екипа на Гигантите.

Йълмаз Сюлейман бе част от отбора от януари 2024 г. и прекара в Гигант около две години и половина.

Благодарим и на двамата за всичко, което дадоха за Гигант (Съединение). Пожелаваме им здраве и успехи.