Героят на Левски изиграл последния си мач за „сините“?

0
davide mariani

Превръщащият се в звезда в селекцията на Петър Хубчев – Давиде Мариани, може да е изиграл и последния си мач за клуба, твърди Sportal.bg. Агентът му е в България, като преговаря с ръководството за евентуален трансфер, който се очаква да бъде финализиран съвсем скоро. Все пак има вероятност голаджията на столичани през тази кампания да играе в реванша с АЕК (Ларнака) през този четвъртък.

Малко по-рано днес, Левски победи с 3:1 Ботев (Пловдив) в първото си домакинство за този сезон в мача от третия кръг на efbet Лига. Двубоят бе дебют на Петър Хубчев пред синята публика, която беше наказана да гледа успеха с 2:0 над Ружомберок на „Герена“. Героят за тима за пореден път през този сезон бе именно Давиде Мариани, който отбеляза първите две попадения. Той се разписа в 10-ата и 51-ата минути, а между тях Еберт Кардосо в 45-ата изравни. Иван Горанов пък оформи крайния успех за 26-кратните шампиони в 80-ата минута.