0
15420225342
-
-

Юношите на ЦСКА победиха Кюстендил с 3:1 в мач от десетия кръг на Зоналното първенство за набор 2002/2003, който се игра на стадион „Осогово“.

И четирите попадения бяха реализирани през второто полувреме. Мартин Сотиров даде преднина на „червените“, а домакините изравниха в 68-ата минута, пише cska.bg. Пет преди края на срещата Георги Иванов се разписа за 2:1, а в последните секунди Данаил Стойчев беше точен от дузпа за крайното 3:1.

В следващия кръг ЦСКА ще изиграе последния си двубой от есенния полусезон – срещу Левски-Раковски.

Съставът на ЦСКА: Ивайло Илиев (к), Цветомир Йорданов, Мартин Сотиров, Димо Славов, Александър Христов, Алпай Рамадан, Цветелин Стоичков, Христо Арсов, Данаил Стойчев, Георги Манев, Цветомир Цанев
Резерви: Майкъл Георгиев, Георги Иванов, Кристиян Георгиев, Антонио Радков, Николай Митов, Атанас Няголов, Александър Бучков
Треньор: Христо Марашлиев