Генчев се колебае за атаката, ЦСКА 1948 с проблеми в защита (ВЕРОЯТНИ СЪСТАВИ)

0
Снимка: ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 приема Лудогорец в мач от XV кръг на Първа лига. Двубоят започва в 15:30 ч. За първи път „армейците“ ще домакинстват в новия си дом – стадионът на Витоша (Бистрица).

Старши треньорът на Лудогорец – Станислав Генчев – се колебае дали да не повери атаката на Ихинио Марин, пише „Тема спорт“. Испанецът вече се чувства все по-добре и възвръща формата си. На пейката срещу ЦСКА 1948 днес може да остане Пиерос Сотириу. Кипърецът игра за националния отбор на родината по време на паузата, а след визитата в Бистрица днес на Лудогорец предстои и важно гостуване на Цървена звезда в Лига Европа. Затова и Генчев обмисля да даде почивка на Сотириу и да го съхрани за Белград. Марин пък се нуждае от минути, за да възвърне оптималната си форма.

От своя страна наставникът на ЦСКА 1948 Николай Киров-Белия има да решава проблеми в защита. С контузия от мача с ЦСКА-София е Деян Лозев, който отпадна от групата и това ще наложи промени в ариергарда. Аут заради травма е и друг бранител – Ангел Лясков. С проблеми е и Денислав Александров. Белия няма особено голям избор за върха на атаката и там ще търси задължително подсилване през зимната пауза.

ВЕРОЯТЕН СЪСТАВ НА ЦСКА 1948: Наумов, Г. Ангелов, Пиргов, Петров, Стоянов, Чочев, Мартинов, Русев, Бастунов, Иванов, Д. Ангелов

Резерви: Тодоров, Илиев, Марин, Топузов, Климентов, Гогов, Йосков

ВЕРОЯТЕН СЪСТАВ НА ЛУДОГОРЕЦ: Падт, Сисиньо, Вердон, Пластун, Икоко, Баджи, Гонсалвеш, Десподов, Янков, Текпетей, Марин

Резерви: Кахлина, Пинас, Са, Ману, Чибото, Шоу, Сотириу