Генчев: Опасявах се от подценяване, 2 дена си говорихме! Целта е титла, купа и колкото може по-напред в Европа

0
Снимка: ludogorets.com

Наставникът на Лудогорец – Станислав Генчев, сподели мнението си за победата с 3:0 над Септември в осминафинален мач от турнира за Купата на България.

„Поздравявам домакините, защото бяха създали отлични условия за игра. Възползвахме се от шансовете. Опасявах се, че може да има подценяване. Два дена си говорихме на тази тема и от първата минута влязоха както трябва. Това са професионални футболисти, това е част от задълженията им. Но не е лесна пренастройката от Лигха Европа, първенство и след това мач за Купата срещу отбор от Втора лига.

Добре е, когато отбележиш рано. Дава спокойствие, а и изнервя противника. Доста мачове ни се събраха с високо напрежение и нямаше нужда днес да изнервяме допълнително нещата. Затова съм доволен, че успяхме рано да отбележим два гола.

Доволен съм от всички. При нас няма титуляри и резерви.

Септември опитаха да играят по-атакуващо, не се бяха прибрали.

Затова имаме толкова много футболисти, за да се борим на всички фронтове. Целта е да станем шампиони, да спечелим Купата и да продължим колкото се може по-напред в Лига Европа. Преследваме всяка една от целите си“, коментира Генчев.