Галатасарай би с тенис резултат БГ национал и отбора му

0
GALATASARAY
-
-

Чайкур Ризеспор с Мартин Минчев в състава си допусна тежка загуба с 2:6 при гостуването си на Галатасарай в мач от 29-ия кръг на турската Суперлига. Българският национал започна като титуляр и остана на терена един час.

С победата „Джим Бом“ събра 78 точки на върха във временното класиране, докато Ризеспор заема седмата позиция с 39 точки.Дерек Кьон даде аванс на Галатасарай в деветата минута, а в 31-вата Лукас Торейра покачи на 2:0. Седем след това Каспер Хьойер намали до 2:1. В заключителните минути на първата част Керем Демирбай вкара два гола – 4:1.

В 61-вата минута Чайкур върна още едно попадение чрез Ибрахим Олавойин. Само три минути по-късно Демирбай оформи своя хеттрик с гол от дузпа – 5:2. В 85-ата минута Мауро Икарди също вкара и оформи крайното 6:2.