Гълъбинов пак не игра, Специя пак не спечели(ВИДЕО)

0

Контузеният български нападател Андрей Гълъбинов продължава да липсва на Специя. В негово отсъствие отборът започна втория дял от сезона в Серия „Б“ с домакинско равенство срещу Венеция – 1:1. Въпреки превъзходството си и многото създадени положения, домакините не успяха да стигнат до трите точки и заемат седмо място в класирането.
Специя направи доста пропуски преди почивката, а гол на Венеция беше отменен заради засада. В 60-ата минута ветеранът Маурицио Домици даде аванс на гостите след заучено положение. В 64-ата обаче резервата Алесио Да круз с красив гол от нищожен ъгъл изравни.
В друг мач снощи Пескара и Кремонезе завършиха 0:0. Начело в таблицата е Палермо на Ивайло Чочев с 37 точки, пред Бреша с 35 и Пескара с 33.