Футболист на Надежда се нахвърли върху треньора, мята бутилки

0
-
-

Гостуването на Надежда в Банско беше белязано от неприятни сцени, разразили се на скамейката на тима от Доброславци след смяната на Едуард Атанасов. Футболистът избухна срещу треньора си Методи Атанасов, пише „Меридиан мач“. Нападателят се нахвърли гневно върху наставника си, хвърляше бутилки и създаде суматоха на скамейката. След срещата от ръководството на Надежда обявиха, че ще накажат Едуард Атанасов.

Иначе Банско победи с 5:1 гостуващия Надежда (Доброславци), което беше и най-изразителна победа на тима при треньора Георги Галчев. Домакините бяха пълни господари на терена, а в още в 10-ата мин. Павел Головодов от чиста позиция удари греда. След още 11 минути „козлите“ взеха аванс след изпълнение на Ангел Маджиров от фаул и нелеп автогол на Кирил Беров. Резултатът стана 2:0 в 38-ата мин., след като Георги Фикийн вкара. В 50-ата мин. Илия Карапетров овладя добре топката пред наказателното поле и направи резултата класически. В 83-тата Ангел Маджиров се отчете с още една асистенция, след като центрира добре към Хирсто Спасов, който направи резултата 4:0. Малко след това с бомбен удар от средна дистанция на Валентин Миленов Надежда отбеляза почетно попадение. В края на редовните 90 минути Джон Мба оформи крайното 5:1 за Банско.