0
A494395 W660px
-
-

След трите поредни победи от началото на пролетния дял мъжкия състав на “Фрегата” имаше нелеката задача да се изправи срещу отбора на бившия си капитан Христо Данаилов-“Чардафон” Габрово.

“Фрегата” поведе с 6:4 в 17 минута след добра защита, бързи атаки и отлични взаимодействия в нападение.

В 25 минута резулатът набъбна до 11:7 и 12:8 и още 5-6 възмоности за лесни голове в празната врата на “Чао”. Само грешните оттигравания при лесно спечелените топки и липсата на достатъчно опит спасиха гостите от по-голяма разлика на полувремето – 15:12.

Коренно различно второ полувреме, 16:12 и всичко в играта се промени – 5 поредни за гостите до 16:17. След взетото прекъсване за кратко “Фрегата” си върна лидерството в резултата за 18:17, но оттук да края “Чардафон” показа истинското си лице и огромния опит като не допуснаха домакините да поднесат изнада по пътя на плейофите.  Краен резултат 22:26.

На 11 май от 14.00ч. в зала “Младост” ще се играе мачът срещу  “Локомотив” Варна.