ФК Секирово удари Болярци като гост

0

Изигра срещата от 2-ия кръг на А областна група в Пловдив,в която отбора на ФК Секирово Раковски победи с 3:2 като гост Болярци под звуците на ориенталски ритми. Това бе и първа победа за новия сезон,след като в първия кръг Секирово напарви 1:1 с Марица Маноле у дома.

Отборът от Раковски владееше инициативата и поведе с 1:0 още на полувремето с гол на Любомир Романски-Торпедото.Гостите имаха още куп положения от които не се възползваха.Второто полувреме започна ударно за гостите и Стефан Рабаджийски -Матрикса вкара вгори гол.Домакините върнаха едно попадение,но Рабаджийски с втория си гол в мача покачи на 3:1.В края на срещата домакините се добраха до второ попадение и това доведе до крайното 2:3 за Секирово.