ФК Кюстендил би Пирин Рз в мач със 7 гола,3 дузпи и 2 червени картона

0
pirin razlog kontrola

Едноименният тим на Кюстендил спечели с 4:3 срещу Пирин (Разлог) в приятелска среща. В мача имаше всичко – 7 гола,3 дузпи и 2 червени картона.

Ударно начало за селекцията на Мартин Йорданов. Новото попълнение Христо Радков вкара две дузпи в 5-а и 15-ата минути. В 25-ата аванса на кюстендилци стана класически с попадението на Виктор Анастасов. Съперникът върна един гол в края на първата част. Любомир Христов направи 3:2 от дузпа, четвърт час след почивката. Пламен Петров-младши реализира четвъртото попадение за Кюстендил в 71-ата минута. Гостите от Разлог достигнаха до трети гол малко преди края на срещата на стадион „Осогово“. Двата отобар получиха и по един червен картон в атрактиваната контрола.