Фийни изригна срещу съдията: Ако това е дузпа, на мач ще има по 5, а на кръг – по 5000

0
-
-

Старши треньорът на Пирин (Бл) – Уорън Фийни – сподели мнението си за загубата с 1:2 от Локомотив (Сф).

„Понякога повеждаш и искаш от своите футболисти да продължат по същия начин. Следващите 5-10 минути са изключително важни. Чувствахме се удобно. Реферът повлия. Ако това е дузпа, на мач ще бъдат свирени по 5, а на кръг ще има по 5000 дузпи. Всяко едно падане се свири, всеки един контакт се свири. На мача ни срещу Локомотив миналата година наш човек беше изгонен по изключително лек начин. За мен това са много сериозни проблеми.

Липсваха ни важни играчи, но това е част от играта. Няма да се оплаквам. Разполагам със силни футболисти.

Напрежението е част от играта. Всеки човек може да казва каквото си иска, но аз няма да се впечатлявам от нищо. Вече играхме срещу някои топ отбори и е разбираемо да имаме лоши резултати. Убеден съм, че ще останем в групата – няма съмнение в това. Загубихме от Лудогорец и ЦСКА, но показахме добри неща. Не съм притеснен“, коментира Фийни.