Фипип Кръстев с нова загуба в САЩ

0
filip krastev
Снимка: twitter.com/LAFC

Лос Анджелис ФК допусна седмата си загуба от началото на сезона в МЛС. Тимът допусна поражение с 1:2 като гост на Шарлът.

Българският национал Филип Кръстев остана на резервната скамейка, но час игра след началото се появи в игра за ЛА ФК на мястото на Тимоти Тилман.

Макар включването на халфа да раздвижи играта в центъра на терена, Шарлът се добра до победата и трите точки. Едва ли Фуфу ще помни дълго този мач, тъй като не бе сред най-бляскавите му.

Половин час след първия съдийски сигнал домакините излязоха напред в резултата. Ашли Уестууд отигра перфектно топката и я запрати в мрежата.

Малко след влизането на Кръстев в игра ЛА ФК изравни. Това се случи в 67-ата минута чрез Марио Гонсалес.

Шарлът обаче стигна до победата в 76-ата минута. Скот Арфийд вкара победния гол.

Следващият мач на Кръстев и компания е срещу Интер Маями с Меси на 4 септември.