Фантастична победа на Нефтохимик(снимки)

0
385520310 892471612517246 2515717460475175631 n

Юношеският отбор на Нефтохимик Ю 15 постигна драматична победа над Розова долина с 3:2. Срещата от Зона Пловдив се игра на клубната база в Бургас. Мачът бе интересен и динамичен, като водачеството се сменяше постоянно. Гостите от Казанлък поведоха още в 1-вата минута, но Нефтохимик изравни 19-минути по-късно след попадение на Георги Желев.

Десет минути след подновявяне на играта „розите“ отново поведоха. Последва натиск на младите футболисти в зелени екипи, които стигнаха до пълен обрат. Първо Георги  Аладжов изравни в 69-та минута, а веднага след това Стелиян Стоянов доведе резултата до пълен обрат. Нефтохимик е водач в групата с реални шансове за класиране в следващия етап. Треньори на формацията са Васил Цветанов и Мариян Нунев.