0
Снимка: cska.bg
-
-

Универсалният футболист на ЦСКА-София Тибо Вион ще бъде на разположение на треньора Стойчо Младенов за четвъртия мач от група С от Лигата на конференциите, информира „Тема спорт“. Сблъсъкът е на 4 ноември, четвъртък, срещу Заря Луганск. Мачът в Украйна е от 19:45 часа.

В момента 27-годишният французин се възстановява след операция. Той получи контузия в плейофа-реванш срещу Виктория Пилзен (3:0). Вион започна като титуляр, но бе принудително заменен още преди да е изтекъл час игра. На негово място влезе финландецът Томас Лам, който направи дебют с екипа на червените. Вион е ценен футболист за ЦСКА-София, защото може да бъде ползван както като краен защитник, така и като дефанзивен халф.

Нападателят Бисмарк Чарлс пък ще е готов още за първия сблъсък със Заря Луганск, който е на 21 октомври от 22:00 часа на „Васил Левски“. 20-годишният нападател също претърпя хирургическа интервенция. За последно ганаецът бе на терена на 22 август при домакинската победа с 1:0 над Пирин Благоевград. Той влезе като резерва на Кайседо през второто полувреме. През тази кампания Бисмарк, който е преследван от травми, не е започвал като титуляр.