Ето какво спря Пъстрина от мач с Бойко Борисов

0
oPastrinaVeterani

Рулетката на дузпите лиши отбора на Пъстрина от класиране на финал на тазгодишното държавно първенство по футбол за ветерани. Първенецът на Северозапада отстъпи с 5:6 като гост на Лудогорец (Разград), като мачът се игра на официалния терен в спортния комплекс „Гнездото на орлите”. Домакините поведоха с 2:0 преди почивката, но през второто полувреме „момчетата” на играещия треньор Димитър Нисторов взеха инициативата и най-напред Галин Славчев-Кривия намали с глава, а малко след това Мирослав Йорданов-Джудиста изравни и победителят трябваше да бъде излъчен след 11-метрови удари. От бялата точка за Пъстрина се разписаха Боби Войков, Марио Михайлов и Юлиян Найденов, но Галин Славчев и Георги Иванов пропуснаха. Така на финала Лудогорец ще се изправи срещу отбора на Витоша (Бистрица), който отстрани с 5:3 Локомотив (Пловдив), като два от головете за „тигрите” вкара премиерът Бойко Борисов.