Ето как Черноморец в Балчик засили Несебър към Трета лига(ВИДЕО)

0
-
-

Черноморец (Балчик) стигна до драматична победа в последния си домакински мач за сезона. Футболистите на Георги Иванов – Геша, шокираха Несебър с два гола в самия край на мача, като до 88-ата минута губеха с 0:1. Въпреки създадените от Черноморец доста положения за гол, особено в първите 10 минути на втората част и пропусната дузпа перз първото полувреме от Валентин Йосков, гостите от Несебър поведоха в резултата в 54-ата минута, когато Иван Цачев засече с глава центриране отдясно. Несебър имаше възможност да удвои преднината си в 85-ата минута, но Михайлов пропусна от чиста позиция. Три минути по-късно Янаки Смирнов изравни, след като засече с глава центриране на Митев. В 90-ата минута Николай Иванов донесе победата за черноморци, след като изненада с далечен удар, през купа от играчи, вратаря Павел Здравков.
Успех в двубоя от предпоследния 29-и кръг на първенството щеше да изкачи Несебър над зоната на изпадащите, но с допусната загуба, на практика стана втория изпадащ от групата, заедно с Добруджа.