Ето къде ще излъчват мачовете на ЦСКА-София и Лудогорец в Лига Европа

0
-
-

Основният канал на Българската национална телевизия – БНТ 1, ще излъчи и двата мача с българско участие в Лига Европа през тази седмица: Лудогорец – Тотнъм от 19:55 часа, както и Йънг Бойс – ЦСКА-София от 22:00 ч. Студиото преди двубоите в четвъртък започва още в 19:00 часа и ще предложи преки включвания на репортерите от Разград и Берн, пише „Тема спорт“.

До момента БНТ предаде и двете срещи на червените – срещу ЧФР Клуж и Рома, докато тези на орлите бяха поделени и bTV Action получи правото да излъчи гостуването на ЛАСК Линц, загубено с 3:4. На практика по БНТ ще могат да се гледат 9 от всички 12 мача на двата родни представителя в турнира. Очаква се за bTV Action да останат домакинството на ЦСКА-София на Йънг Бойс на 26 ноември в четвъртия кръг от груповата фаза, както и двубоят Лудогорец – ЛАСК в Разград на 10 декември в последния ден.