Ето къде ще гледаме старта на Локо (Пд) и Славия в Лига Европа

0

Диема спорт ще предава двубоите на Локомотив Пловдив и Славия в първия квалификационен кръг на Лига Европа. Медията вече е договорила правата за излъчването на срещите, съобщава „Тема Спорт“.

Черно-белите още не са наясно кой ще им бъде съперник на 27 август, четвъртък. Тогава ще гостуват на победителя от двойката Санта Колома (Андора) – Искра Даниловград (Черна гора). Мачът между двата тима е тази вечер от 20:30 часа. Той със сигурност ще бъде следен под лупа от спортно-техническия щаб на пловдивчани.

На старта на участието на континенталната си сцена пък Славия ще срещне албанския Кукеси. Мачът ще е на 27 август, четвъртък, от 21,00 часа в Тирана.

Задачата на възпитаниците на Златомир Загорчич в следващата фаза не е никак лесна. Докато Локомотив е считан за голям фаворит срещу всеки от двата съперника. Както е известно, елиминациите са в един двубой. На мачовете пък е забранено допускането на публика.