Ето къде може да гледате мачовете от евротурнирите на Левски, ЦСКА-София и Лудогорец

0

Реваншът от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите между Сейнт Патрикс и ЦСКА-София ще бъде предаван по Диема Спорт. Двубоят на „Тала Стейдиъм“ в Дъблин е в четвъртък от 21:45 часа. Срещите на другите два български евроучастника през тази седмица също ще бъдат излъчени в каналите на Диема Екстра. Във вторник от 21:00 часа Лудогорец гостува на Динамо Загреб по Диема Спорт 3, а в четвъртък от 21:00 ч. Левски приема малтийския Хамрун Спартанс по Диема Спорт 2.

Ставката за червена победа в Дъблин падна леко в последните дни и в момента варира между – 2.00 и 2.10. Температурата в часа на двубоя ще бъде между 17 и 20 градуса. Съдия на мача ще е Хорациу Фешнич, който е познат на ЦСКА-София. 32-годишният румънец свири на „Армията“ преди 2 години при победата с 2:0 над БАТЕ Борисов, като отсъди дузпа за гостите, която бе спасена от Густаво Бусато./ „Тема спорт“