0
Снимка: ludogorets.com
-
-

Мачът от груповата фаза на Лигата на конференциите между ЦСКА-София и украинския Заря Луганск ще се излъчи по телевизия MAX Sport 3, съобщава „Тема спорт“. Двубоят е идния четвъртък (21 октомври) от 22:00 часа и ще се играе на стадион „Васил Левски“. В същия ден Лудогорец приема Брага в Лига Европа в Разград от 19:45, а двубоят ще се предава от BTV Action.

До момента армейците имат спечелена една точка от два мача в надпреварата, след като загубиха като гост на Рома с 1:5 и завършиха наравно 0:0 с Бодьо/Глимт в София. Съперникът пък е последен в групата, като е с 2 поражения – с 1:3 от Бодьо/Глимт в Норвегия и 0:3 от Рома у дома. Червените имат да си връщат на украинците за срещите от 2019 година, когато направиха 1:1 в София и загубиха с минималното 0:1 в бившата съветска република. Мачовете тогава се помнят със скандалното съдийство и ощетяването на българския отбор, като Иван Турицов бе изгонен още в 22-ата минута и
не бе отсъдена дузпа в полза на червените.

Прогнозата на синоптиците за 21 октомври показва, че през деня ще бъде предимно слънчево, а температурата в часа на мача ще бъде около 9-10 градуса.