0
IMG 5483 750x330
-
-

Етър завърши 1:1 с Дунав във втората си контрола от предсезонната подготовка. „Виолетовите” играха в Трявна срещу намиращия се там на подготовка русенски тим.
Неофициален дебют за драконите направиха всички нови попълнения – Георги Динков, Иван Коконов, Борислав Балджийски, Ахмед Ахмедов, Александър Александров и Даниел Пехливанов.

Етър откри резултата в 7-ата минута, когато Чавдар Ивайлов стреля от пряк свободен удар и топката влезе директно в мрежата на русенци. В 16-ата минута отново Кольо Станев напредна опасно отдясно и стреля, но ударът му бе блокиран от защитник.„Виолетовите” можеха да удвоят в 25 минута, когато опасен удар на Румен Руменов бе спасен от вратаря на „Дунав“ Антонов. Малко след това обаче русенци нацелиха гредата, а в самия край на полувремето след центриране на Балджийски и ришокет в крака на браниетл изравниха за 1:1.