Есенните голмайстори на Левски ги няма никакви! Паулиньо навъртя 270 минути без гол

0
-
-

Голмайсторите на Левски от есента ги няма никакви от началото на годината. За двама от тях обаче има извинение, пише „Меридиан Мач“. Найджъл Робърта продължава да се възстановява от контузията, която получи по време на подготовката и все още не се е появил в игра в efbet лигата. Станислав Иванов пък се оказа, че дълго време е бил с проблем, който е бил пренебрегван, но сега на „Герена“ решиха да спрат мъките му и го оставиха да почива. Той обаче има на сметката 157 сухи минути, след като за последно се разписа за 2:0 над Витоша.

Далеч по-притеснително обаче е положението при Паулиньо. Бразилецът навъртя във Варна 270 минути без гол. Преди това заедно със Стаси вкара за 2:0 над „тигрите“. Освен това той няма попадение срещу отборите, които се намират в първата шестица в момента. Робърта има 3 такива, а Стаси – 2.