Ел Мубарик изпревари Левски! Вече се представи като играч на „сините“ (СНИМКА)

0
mehdi mubarik
Снимка: instagram.com/moubarik.m2
- -

Ел Мехди Ел Мубарик направи още една крачка към дебют като футболист на Левски. Въпреки че клубът все още не е обявил привличането му, мароканският халф вече се представя като играч на „сините“ в профила си в Инстаграм.

11

25-годишният полузащитник вече е подписал договора си с шампионите на България, след като двете страни финализираха сделката. Очаква се в най-скоро време той да бъде официално представен от Левски.

Мубарик идва от клуба от Обединените арабски емирства Ал Аин, който държи правата му. През миналия сезон той игра под наем в руския Динамо Махачкала, но отборът не се възползва от възможността да го откупи.

Мароканецът е дефанзивен полузащитник, който може да действа и като вътрешен халф. В кариерата си има шампионска титла и Купа на Мароко с Раджа Казабланка.

На „Герена“ разчитат Мубарик да подсили халфовата линия след оттеглянето на Георги Костадинов, който прекрати състезателната си кариера и пое поста спортен директор на Левски.

Докато официалното представяне още се очаква, появата на „Левски“ в профила на Мубарик в социалните мрежи е ясен знак, че трансферът вече е финализиран.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани