Ел Маестро досега не си прибира вересиите

0
nestor el maestro
Снимка: cska.bg

Треньорът на ЦСКА-София Нестор Ел Маестро кара втория си престой в ЦСКА-София, след като води тима през есенния дял на сезон 2018/19. Тогава сърбинът записа 14 победи, 3 равенства и 3 загуби в 20 шампионатни срещи. Любопитно е, че в краткото време след завръщането му той вече срещна два от тимовете, срещу които допусна поражения – Лудогорец (0:1 на 19.08.2018 в Разград) и Славия (0:1 на 02.12.2018 на „Васил Левски“). Младият специалист обаче не успя да си прибере вересиите и отново се провали срещу тях – стигна само до равенство при домакинството на белите и загуби тежко с 0:3 при визитата на Лудогорец.

Днес Нестор отново ще срещне отбор, срещу който се издъни преди 5 години. Той се завръща в Стара Загора, след като на 27 октомври 2018 г. Берое и ЦСКА-София завършиха 1:1. Тиаго откри за армейците, а Мартин Камбуров изравни за заралии през първата част. След почивката гостите получиха дузпа, но Мауридес изпълни изключително несериозно, буквално подавайки в ръцете на Душан Перниш.

Така Ел Маестро има нов шанс да вземе поправителен изпит, след като досега не се справя с тази задача./ „Тема спорт“