Ел Голеадор прави промени в нападение

0
liuboslav penev
Снимка: facebook.com/fchebarofficial

Само в рамките на няколко дни на Хебър му предстои нов сблъсък с Лудогорец. В първенството пазарджиклии не успяха да окажат сериозна съпротива на орлите на „Георги Бенковски“. Те изоставаха още до 20-ата минута с 0:2, след като допуснаха Бърнард Текпетей да им вкара 2 попадения, а през втората част Руан Крус отбеляза трети гол.

В тази среща Хебър бе беззъб в нападение. Тогава на върха на атаката игра Ангел Бастунов. Сега обаче е възможно той да бъде дръпнат малко по-назад, а нападението да бъде водено от тарана Шейх Диаманка.

Очаква се в полузащитата да действат Георги Вълчев и Йоан Нзи, както и шанс за изява да получи фланговият нападател Атанас Кабов.

За Хебър на този етап по-важни са шампионатните двубои, защото отборът се бори със зъби и нокти за оцеляване в елита. В неделя пазарджиклии приемат Локо София в мач от Първа лига./ „Тема спорт“