Екзекуторът на Локо Пд не може да хване ръка във Франция

0

Кошмарът на Локомотив Пловдив в тазгодишното участие на тима в Лига Европа Страсбург продължава с колебливите си изяви във френския шампионат. Елзасците продължават серията без победа от началото на сезона, а сега я удължиха и с поражение, при това на своя стадион от Рен с 0:2.
Клеман Грение даде аванс на бретанците малко повече от четвърт час след началото, в заключителните моменти на първата част домакините пропиляха дузпа чрез Жонас Мартен. М’Байе Нианг сложи край на интригата в двубоя с попадението си в 54-та минута. Тази развръзка окончателно пречупи устрема на домакините и те атакуваха безидейно до края на мача. Всичко за тях приключи окончателно в 84-та минута, когато Абдала Н’Дур получи втори жълт картон и всичко вече беше ясно. След тази развръзка Страсбург остана само с две точки от три мача и е в дъното на класирането. Рен пък, изненадващо или не, окупира върха на класирането с пълен актив от 9 точки след първите три кръга в Лига 1.