Две победи за юношите на Нефтохимик

0
-
-

Два от отборите в ДЮШ на Нефтохимик постигнаха победи в контролни срещи. Елитната юношеска формация до 15 години, водена от Милен Христов се наложи на връстниците си от ОФК Поморие с 2:0. През целия мач бургаския отбор бе по-добрия тим на терена и логично се поздрави с победата. През първата част Денис Иванов откри резултата на Нефтохимик, а през второто полувреме Християн Панов покачи на 2:0, с което оформи  и крайният резултат.

Отбора родени 2004 година, водени от Георги Терзиев, разгромиха с 6:1 тима на Карнобат. Още през първото полувреме малките „шейхове“ решиха срещата в своя полза след като поведоха с 3:0. Точни за „нафтата“ бяха Ради Петров, Жулиян Иванов и Димитър Боев. Второто полувреме също премина изцяло под диктовката на Нефтохимик. Втори гол на Жулиян Иванов и попадение на Пламен Пехливанов направиха резултата 5:0. В 48 минута отбора на Карнобат отбеляза почетно попадения, а в 55 минута Теодор Златанов се разписа за Нафтохимик и оформи крайния резултат Карнобат – Нефтохимик 1:6.