Дузпа в добавеното време спаси ЦСКА 1948 срещу Локо София(ВИДЕО)

0
Снимка: lokomotivpd.com
-
-

ЦСКА 1948 се спаси от загуба и направи с 1:1 от новака в Първа лига Локомотив София в двубой от 3-ия кръг на Първа Лига.

Локомотив започна по-активно двубоя, но отбраната на „червените“ действаше с вещина.ЦСКА 1948 създаде много добра възможност за отбелязване на гол, но ударът на Денислав Александров, който си намери добра позиция за стрелба мина малко встрани от вратата, всичко това стана в 12-ата минута на двубоя. Три минути по-късно отличен удар на Галин Иванов фронтално срещу Любенов накара вратарят на символичните гости да демонстрира рефлекса си.

В 19-ата минута Лулала преодоля съперников играч, но не намери добро продължение на атаката в наказателното поле на „червените“.Локомотив София пропусна чудесен шанс да открие резултата в 30-ата минута, но ударът на Николов с глава мина встрани от вратата след пас на Рапосо отдясно. Десет минути по-късно отново той пропусна да се разпише, след като си освободи място около точката на дузпата, но шутът му мина над гредата. По-острият тим беше този на тима от Надежда, но гол така и не падаше.

В края на първото полувреме отново Валентин Николов направи същото изпълнение като предишните два и отново не сполучи.Локомотив София направи първата сериозна възможност през втората част. В 51-ата минута Лулала стреля от няколко метра с глава, но топката не затрудни Тодоров. Четири минути по-късно Марио Топузов стреля опасно, но отново не се получи, Любенов спаси.

В 61-ата минута на двубоя след центриране от корнер Пиргов получи топката, но не съумя да матира Любенов. Четири минути по-късно Денислав Александров нанесе мощен удар към вратата на Локо, но Любенов направи перфектно спасяване. Пасът дойде от Денислав Ангелов.Чудесна възможност се появи пред Лулала в 67-ата минута, но вратарят Тодоров се справи със ситуацията с отлично спасяване.

Локомотив откри резултата с гол в 75-ата минута на Илия Димитров, който получи отличен пас от Александров и не остави шансове на Тодоров. Малко по-рано Кацикас застана на пътя на топката при удар на Галин Иванов.В третата минута на добавеното врме звездата на ЦСКА 1948 изравни резултата от дузпа и донесе точка за отбора на Мирослав Миндев.