Дуо аса започнаха с Локо (Пд)

0

Националът на Таджикистан Парвизджон Умарбаев се завърна в Пловдив и веднага поднови тренировки с Локомотив. Халфът, който в родината си е известен с прозвището Таджикския Меси, игра 85 минути за страната си при победата над Монголия с 3:0 в световна квалификация.

В същото време от „Лаута“ дойде още една добра новина. Тя е свързана с възстановяването на Лукас Масоеро. Аржентинецът проведе първо занимание с топка от няколко седмици насам, съобщава „Тема спорт“. Той ще бъде на разположение на Александър Тунчев за домакинството на Царско село. Двубоят е на 8 април, четвъртък, от 19:30 часа на „Лаута“.

Вчера Локо победи Монтана със 7:0 в първия 1/4-финал за Купата на БФС при набор 2007. Възпитаниците на Аян Садъков-младши не оставиха никакви шансове на домакините. Емре Даудов вкара четири попадения, Севи Идриз добави две, а с един гол се отчете Александър Карталов.