Дунав започна с класика и в Трета лига(СНИМКИ)

1
-
-

Дунав (Русе) постигна класическа победа с 3:0 първата си контролна среща, след като феновете и треньорите от ДЮШ получиха акциите на клуба, а той се отказа от участие във Втора лига.

„Драконите“ отложиха мача си от първия кръг на Североизточна Трета лига с Ботев (Нови пазар) и днес играха спаринг с Дунав (Батин), който спечелиха на своя стадион.Мерт Тасим вкара първия гол за новия отбор, който е изграден само от юноши, разписвайки се минута преди почивката.След нея Дани Бонев вкара за 2:0 в 67-ата, а в 79-ата Симеон Иванов оформи крайното 3:0.

Контролата се игра пред около 300 зрители, а ден по-рано временно изпълняващият длъжността изпълнителен директор на русенци Деян Йорданов заяви, че Дунав свиква Общо събрание на 12 септември.Тогава ще бъде гласувана структурата на клуба и ще бъде избрано ново ръководство.