Дунав разпиля Царско село! „Царете“ с фамозен първи гол в елита (ВИДЕО)

0
levski dunav stanislav ivanov

Дунав постигна първа победа в efbet Лига. „Драконите“ се наложиха с категоричното 3:1 като домакини Царско село, които все пак стигнаха до първи гол в елита.

Дунав поведе в 25-ата минута. Ахмед Ахмедов пусна вдясно към Стефан Христов, който центрира остро по земя. В опита си да изчисти пък Мартин Кавдански прати топката в собствената си мрежа за 1:0.

„Драконите“ удвоиха аванса си в 40-ата минута. Стефан Христов центрира отдясно, защитата на гостите не успя да изчисти и отблизо Ивайло Лазаров не сгреши за 2:0

240 секунди след началото на втората част, русенци оформиха класиката в резултата. Иван Селеменев получи извеждащ пас и хладнокръвно направи 3:0 за Дунав.

5 минути преди края на редовното време, Царско село стигна до исторически първи гол в елита. След центриране отляво, холандецът Родни Антуи прати топката в мрежата с фамозно изпълнение на странична ножица.