Дунав обърна Марица за важна победа у дома

0
dunav ruse
-
-

Дунав постигна изключително важна домакинска победа с 2:1 след обрат срещу Марица в среща от 27-ия кръг на Втора лига, която се игра на стадиона в Русе.

Гостите откриха резултата още в 7-ата минута след попадение на Станислав Маламов.Русенци обаче обърнаха с голове на Джан Хасан в края на първото полувреме и на Луис Пахама, който се разписа в 49-ата минута на мача.
Няма как да не се отбележи, че в състава на пловдивчани имаше треньорска рокада и Кирил Андонов замени Апостол Попов начело на тима.Това обаче не даде нужния ефект.

След този мач Дунав е 12-и с 32 точки и на 5 от опасната зона, а Марица е 16-и с 25 точки и е на 3 от спасителното 14-о място, където се намира Беласица. Петричани обаче са с мач по-малко./Football24.bg